Redis Logging (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
