Redis Logging (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Message
sq: Mesazhi

en: User
sq: Përdoruesi

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Location
sq: Vendodhja

en: Severity
sq: Rendësia

en: Performance
sq: Performanca

en: Details
sq: Hollësi

en: Referrer
sq: Referues

en: View events that have recently been logged.
sq: Shfaq ndodhitë e fundit të regjistruara.

en: Clear log messages
sq: Pastro mesazhet e log
