Redis Logging (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Date
te: తేదీ

en: Search
te: వెతుకు

en: Logs
te: చిట్టాలు

en: Message
te: సందేశం

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: User
te: వాడుకరి

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Severity
te: తీవ్రత

en: Performance
te: పనితీరు

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: Details
te: వివరాలు
