Redis Logging (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Date
th: วันที่

en: Search
th: ค้นหา

en: Message
th: ข้อความ

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Hostname
th: ชื่อโฮสต์

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง

en: Performance
th: ประสิทธิภาพ

en: Details
th: รายละเอียด

en: Referrer
th: อ้างอิง

en: View events that have recently been logged.
th: ดูเหตุการณ์ที่ถูกบันทึกไว้ล่าสุด

en: Clear log messages
th: ล้างข้อความ Log

en: Recent log messages
th: บันทึกข้อความล่าสุด
