Redis Logging (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Date
tr: Tarih

en: Search
tr: Ara

en: Logs
tr: Kayıtlar

en: Message
tr: İleti

en: 1 hour
tr: @count saat

en: User
tr: Kullanıcı

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: Location
tr: Konum

en: Severity
tr: Önem derecesi

en: Performance
tr: Performans

en: 1 day
tr: @count gün

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Referrer
tr: Yönlendiren

en: 15 minutes
tr: 15 dakika

en: 30 minutes
tr: 30 dakika

en: View events that have recently been logged.
tr: Yakın zamanda kaydedilmiş olayları göster.

en: Clear log messages
tr: Günlük iletilerini temizle

en: Recent log messages
tr: Son günlük iletileri
