Redis Logging (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Location
ug: ئورنى

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: Performance
ug: تور بېكەت سۈرئىتى

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: View events that have recently been logged.
ug: تور بېكەتتە خاتىرىلەنگەن ئەڭ يېڭى مەشغۇلاتلار، باشقۇرۇش خاتىرىسى، ئەزالارنىڭ زىيارەت ئەھۋالى.

en: Recent log messages
ug: تور بېكەتتە خاتىرىلەنگەن  ئەڭ يېڭى كۈندىلىك ئۇچۇرلار
