Redis Logging (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Logs
vi: Bản ghi

en: Message
vi: Thông điệp

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: User
vi: Người dùng

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Location
vi: Vị trí

en: Severity
vi: Mức độ

en: Performance
vi: Hiệu năng

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: Details
vi: Chi tiết

en: Referrer
vi: Nơi dẫn đến

en: 15 minutes
vi: 15 phút

en: 30 minutes
vi: 30 phút

en: 6 hours
vi: 6 giờ

en: View events that have recently been logged.
vi: Xem các sự kiện đã được ghi lại gần đây.

en: Clear log messages
vi: Xóa các thông báo

en: Recent log messages
vi: Các thông báo gần đây
