Redis Logging (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Logs
be: Логі

en: Message
be: Паведамленне

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: User
be: Карыстальнік

en: Configure
be: Правіць

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Details
be: Падрабязна

en: Referrer
be: Адпраўнік

en: View events that have recently been logged.
be: Паказаць падзеі, якія былі толькі што запісаны ў журнал.

en: Clear log messages
be: Чысціць журнал паведамленняў

en: Recent log messages
be: Апошнія запісы журналу
