Redis Logging (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Logs
ca: Registres

en: Message
ca: Missatge

en: User
ca: Usuari

en: Configure
ca: Configura

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Location
ca: Localització

en: Severity
ca: Severitat

en: Performance
ca: Rendiment

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Details
ca: Detalls

en: Referrer
ca: Referència

en: 15 minutes
ca: 15 minuts

en: 30 minutes
ca: 30 minuts

en: View events that have recently been logged.
ca: Vegeu esdeveniments registrats recentment.

en: Clear log messages
ca: Neteja els missatges del registre

en: Recent log messages
ca: Missatges recents del registre
