Redis Logging (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Date
cs: Datum

en: Search
cs: Hledat

en: Logs
cs: Logy

en: Message
cs: Zpráva

en: User
cs: Uživatel

en: Configure
cs: Nastavení

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Location
cs: Místo

en: Severity
cs: Vážnost

en: Performance
cs: Výkon

en: 1 day
cs: 1 den

en: Details
cs: Detaily

en: Referrer
cs: Odkazující stránka

en: View events that have recently been logged.
cs: Zobrazit nejnovější záznamy událostí.

en: Clear log messages
cs: Smazat zprávy logu

en: Recent log messages
cs: Poslední zprávy v logu
