Redis Logging (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Date
da: Dato

en: Search
da: Søg

en: Message
da: Meddelelse

en: 1 hour
da: 1 time

en: User
da: Bruger

en: Configure
da: Konfigurér

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: Location
da: Lokation

en: Severity
da: Grad

en: Performance
da: Ydelse

en: 1 day
da: 1 dag

en: Details
da: Detaljer

en: Referrer
da: Henviser

en: 15 minutes
da: 15 minutter

en: 30 minutes
da: 30 minutter

en: 6 hours
da: 6 timer

en: 7 days
da: 7 dage

en: View events that have recently been logged.
da: Vis seneste hændelser.

en: Clear log messages
da: Ryd logmeddelelser

en: Recent log messages
da: Seneste logmeddelelser
