Redis Logging (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Logs
he: לוגים

en: Message
he: הודעה

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: User
he: משתמש

en: Configure
he: הגדרות

en: Hostname
he: שם שרת

en: Location
he: מיקום

en: Severity
he: חוּמרה

en: Performance
he: ביצועים

en: 1 day
he: יום אחד

en: Details
he: פרטים

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: 15 minutes
he: 15 דקות

en: 30 minutes
he: 30 דקות

en: 6 hours
he: 6 שעות

en: View events that have recently been logged.
he: צפיה באירועים שתועדו לאחרונה

en: Clear log messages
he: נקה הודעות יומן

en: Recent log messages
he: הודעות יומן אחרונות
