Redis Logging (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: Message
nl: Bericht

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: User
nl: Gebruiker

en: Configure
nl: Instellen

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Location
nl: Locatie

en: Severity
nl: Ernst

en: Performance
nl: Prestaties

en: 1 day
nl: 1 dag

en: Referrer
nl: Doorverwijzer

en: 15 minutes
nl: 15 minuten

en: 30 minutes
nl: 30 minuten

en: 6 hours
nl: 6 uur

en: View events that have recently been logged.
nl: Gebeurtenissen bekijken die recent zijn gelogd.

en: Clear log messages
nl: Logberichten wissen

en: Recent log messages
nl: Recente logberichten
