Redis Logging (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Date
oc: Data

en: Search
oc: Recercar

en: Logs
oc: Jornals

en: Message
oc: Messatge

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: User
oc: Utilizaire

en: Configure
oc: Configurar

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Location
oc: Emplaçament

en: Severity
oc: Importància

en: Performance
oc: Performància

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: Details
oc: Detalhs

en: Referrer
oc: Referent

en: View events that have recently been logged.
oc: Veire los eveniments que son estats enregistrats recentament.

en: Clear log messages
oc: Neteja los messatges de l'enregistrament

en: Recent log messages
oc: Entradas recentas del jornal
