Redis Logging (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Logs
sk: Záznamy

en: Message
sk: Správa

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: User
sk: Používateľ

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Performance
sk: Výkon

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Referrer
sk: Odkazovač

en: 15 minutes
sk: 15 minút

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: View events that have recently been logged.
sk: Zobrazenie naposledy zaznamenaných udalostí.

en: Clear log messages
sk: Zmazať správy v logu

en: Recent log messages
sk: Nedávne záznamy logu
