Redis Logging (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Date
sv: Datum

en: Search
sv: Sök

en: Logs
sv: Loggar

en: Message
sv: Meddelande

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: User
sv: Användare

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: Location
sv: Plats

en: Severity
sv: Grad

en: Performance
sv: Prestanda

en: 1 day
sv: 1 dag

en: Details
sv: Detaljer

en: Referrer
sv: Hänvisad från

en: 15 minutes
sv: 15 minuter

en: 30 minutes
sv: 30 minuter

en: 6 hours
sv: 6 timmar

en: View events that have recently been logged.
sv: Visa händelser som nyligen har loggats.

en: Clear log messages
sv: Rensa meddelanden i logg

en: Recent log messages
sv: Senaste loggmeddelanden
