Redis Logging (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Date
uk: Дата

en: Search
uk: Пошук

en: Logs
uk: Журнали

en: Message
uk: Повідомлення

en: 1 hour
uk: 1 година

en: User
uk: Користувач

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Location
uk: Місце розташування

en: Severity
uk: Важливість

en: Performance
uk: Швидкодія

en: 1 day
uk: 1 день

en: Details
uk: Подробиці

en: Referrer
uk: Джерело

en: 15 minutes
uk: 15 хвилин

en: 30 minutes
uk: 30 хвилин

en: 6 hours
uk: 6 годин

en: 7 days
uk: 1 тиждень

en: View events that have recently been logged.
uk: Перегляд останніх зареєстрованих в журналі подій.

en: Clear log messages
uk: Очистити повідомлення журналу

en: Recent log messages
uk: Останні записи журналу
