Redmine synchronization (7.x-1.21) - en to no translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
no: Avbryt

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Password
no: Passord

en: Settings
no: Innstillinger

en: Save
no: Lagre

en: hours
no: timer

en: Host
no: Vert

en: Selected
no: Valgt

en: General
no: Generelt

en: Users
no: Brukere

en: comments
no: kommentarer

en: Database name
no: Databasenavn

en: Clear
no: Tøm

en: User name
no: Brukernavn
