Redmine synchronization (7.x-1.31) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: Password
ky: Сырсөз

en: Save
ky: Сактоо

en: Database name
ky: Маалыматтар базасынын аталышы

en: !name field is required.
ky: !name мамычасынын толтурулушу шарт.
