Redmine synchronization (7.x-1.31) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Project
lt: Projektas

en: Date
lt: Data

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Add new
lt: Pridėti naują

en: Issue
lt: Leidinys

en: n/a
lt: n/d

en: hours
lt: valandos

en: Host
lt: Serveris

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Comment
lt: Komentaras

en: Users
lt: Nariai

en: comments
lt: komentarai

en: Database name
lt: Duomenų bazės pavadinimas

en: Port
lt: Šliuzas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Hours
lt: Valandos

en: User name
lt: Nario vardas

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
