Redmine synchronization (7.x-1.32) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Add new
gu: નવું ઉમેરો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: comments
gu: ટિપ્પ્ણીઓ

en: Database name
gu: સંગ્રહ સ્થાન નુ નામ

en: Activity
gu: પ્રવૃત્તિ

en: User name
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ
