Redmine synchronization (7.x-2.10-beta1) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Date
am: ቀን

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Selected
am: የተመረጠ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Database name
am: የመረጃ ቋቱ ስም

en: Clear
am: አጥራ
