Redmine synchronization (7.x-2.10-beta1) - en to ar translation catalogue (39 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Public
ar: عام

en: Priority
ar: الأولوية

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Homepage
ar: الصفحة الأولى

en: Project
ar: المشروع

en: Date
ar: التاريخ

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Category
ar: التصنيف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Add new
ar: إضافة جديد

en: Modules
ar: الوحدات

en: n/a
ar: غير متوفر

en: User
ar: المستخدم

en: Files
ar: الملفات

en: Host
ar: المستضيف

en: Selected
ar: محدد

en: Roles
ar: الأدوار

en: Comment
ar: التعليق

en: Calendar
ar: التقويم

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: Users
ar: المستخدمين

en: Tracker
ar: المتتبع

en: comments
ar: تعليقات

en: Database name
ar: اسم قاعدة البيانات

en: Port
ar: منفذ

en: Clear
ar: مسح

en: Activity
ar: النشاط

en: Forums
ar: المنتديات

en: User name
ar: اسم المستخدم

en: Identifier
ar: المعرف

en: - Select -
ar: - اختر -
