Redmine synchronization (7.x-2.10-beta1) - en to bg translation catalogue (31 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Priority
bg: Приоритет

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Homepage
bg: Начална страница

en: Date
bg: Дата

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Password
bg: Парола

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Modules
bg: Модули

en: User
bg: Потребител

en: hours
bg: часове

en: Host
bg: Хост

en: Selected
bg: Избрано

en: Roles
bg: Роли

en: Comment
bg: Коментар

en: Calendar
bg: Календар

en: Users
bg: Потребители

en: Tracker
bg: Тракер

en: comments
bg: коментари

en: Database name
bg: Име на базата данни

en: Port
bg: Порт

en: Clear
bg: Изчисти

en: Hours
bg: Часове

en: Forums
bg: Форуми
