Redmine synchronization (7.x-2.10-beta1) - en to dz translation catalogue (23 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Homepage
dz: ཁྱིམ་ཤོག་ལེབ།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Selected
dz: སེལ་འཐུ་གྲུབ་ཡོདཔ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Tracker
dz: ཊེ་ཀར་

en: Database name
dz: གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་མིང་

en: Forums
dz: གྲོས་གནས་ཚུ་
