Redmine synchronization (7.x-2.10-beta1) - en to eu translation catalogue (41 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Public
eu: Publikoa

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Homepage
eu: Azaleko orria

en: Project
eu: Proiektua

en: Date
eu: Data

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Password
eu: Pasahitza

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Add new
eu: Gehitu berria

en: Modules
eu: Moduluak

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Selected
eu: Hautatuta

en: Roles
eu: Zereginak

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Calendar
eu: Egutegia

en: Start date
eu: Hasiera data

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Tracker
eu: Aztarnariak

en: comments
eu: iruzkin

en: Database name
eu: Datu-base izena

en: Port
eu: Ataka

en: Clear
eu: Garbitu

en: Activity
eu: Aktibitate

en: Hours
eu: Orduak

en: Forums
eu: Foroak

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: Documents
eu: Dokumentuak

en: News
eu: Berriak

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Category ID
eu: Kategori IDa
