Redmine synchronization (7.x-2.10-beta1) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Category
ga: Ábhar

en: Calendar
ga: Féilire

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: Users
ga: Úsádeoirí
