Redmine synchronization (7.x-2.10-beta1) - en to gl translation catalogue (39 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Public
gl: Público

en: Priority
gl: Prioridade

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Homepage
gl: Páxina de inicio

en: Date
gl: Data

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Password
gl: Contrasinal

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Add new
gl: Engadir novo

en: Modules
gl: Módulos

en: Issue
gl: Incidencia

en: n/a
gl: n/d

en: User
gl: Usuario/a

en: Files
gl: Ficheiros

en: Host
gl: Anfitrión

en: Selected
gl: Seleccionado

en: Comment
gl: Comentario

en: Calendar
gl: Calendario

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: Users
gl: Usuarios

en: Tracker
gl: Seguimento

en: comments
gl: comentarios

en: Database name
gl: Nome da base de datos

en: Port
gl: Porto

en: Clear
gl: Limpar

en: Forums
gl: Foros

en: User name
gl: Nome de usuario

en: Documents
gl: Documentos

en: Identifier
gl: Identificador

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Category ID
gl: ID da categoría
