Redmine synchronization (7.x-2.10-beta1) - en to hr translation catalogue (34 entries)

en: Subject
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Public
hr: Javno

en: Priority
hr: Prioritet

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Homepage
hr: Naslovnica

en: Project
hr: Projekt

en: Date
hr: Datum

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Password
hr: Lozinka

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Add new
hr: Dodaj novi

en: Modules
hr: Moduli

en: n/a
hr: nije dostupno

en: User
hr: Korisnik

en: Files
hr: Datoteke

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Selected
hr: Odabrano

en: Roles
hr: Uloge

en: Comment
hr: Komentar

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Users
hr: Korisnici

en: Tracker
hr: Tragač

en: comments
hr: komentari

en: Database name
hr: Naziv baze podataka

en: Clear
hr: Očisti

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Forums
hr: Forumi

en: - Select -
hr: - Odaberi -
