Redmine synchronization (7.x-2.10-beta1) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Homepage
jv: Kācā ngarep

en: Date
jv: Tanggal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Password
jv: Sandhi

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Add new
jv: Tambah anyar

en: Modules
jv: Modul

en: User
jv: Panganggo

en: Selected
jv: Kepilih

en: Roles
jv: Parāgā

en: Comment
jv: Komèntar

en: Users
jv: Panganggo

en: Database name
jv: Jeneng database

en: Forums
jv: Forum

en: - Select -
jv: - Pilih -
