Redmine synchronization (7.x-2.10-beta1) - en to lv translation catalogue (44 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Public
lv: Publisks

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: Project
lv: Projekts

en: Date
lv: Datums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Password
lv: Parole

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add new
lv: Pievienot jaunu

en: Modules
lv: Moduļi

en: n/a
lv: n/p

en: User
lv: Lietotājs

en: Files
lv: Faili

en: hours
lv: stundas

en: Host
lv: Serveris

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: Users
lv: Lietotāji

en: Tracker
lv: Sekotājs

en: comments
lv: komentāri

en: Database name
lv: Datubāzes nosaukums

en: Port
lv: Ports

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Hours
lv: Stundas

en: Forums
lv: Forumi

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Identifier
lv: Identifikators

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Category ID
lv: Kategorijas ID

en: Status ID
lv: Statusa ID
