Redmine synchronization (7.x-2.10-beta1) - en to my translation catalogue (23 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Homepage
my: မူလစာမျက်နှာ

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add new
my: အသစ်ထည့်သွင်းရန်

en: Modules
my: Module များ

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Database name
my: အချက်အလက်သိုလှောင်မှုစနစ် (ဒေတာဘေ့စ်) အမည်

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
