Redmine synchronization (7.x-2.10-beta1) - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Public
ps: ټوليز

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Date
ps: نيټه

en: Password
ps: پټ توری

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Add new
ps: نوی زیاتول

en: User
ps: غړی

en: Host
ps: کوربه

en: Selected
ps: غوره شوي

en: Comment
ps: تبصره

en: Users
ps: غړي

en: Database name
ps: توکبنسټ نوم

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: Activity
ps: چارندتیا

en: Forums
ps: هجره (بحث فورمونه)

en: User name
ps: کارن نوم

en: - Select -
ps: - غوره -
