Redmine synchronization (7.x-2.10-rc1) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Priority
af: Prioriteit

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Project
af: Projek

en: Date
af: Datum

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Password
af: Wagwoord

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Host
af: Masjien

en: Selected
af: Geselekteer

en: Comment
af: Kommentaar

en: Users
af: Gebruikers

en: comments
af: kommentaar

en: Database name
af: Databasisnaam
