Redmine synchronization (7.x-2.10-rc1) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Status
be: Статус

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Date
be: Дата

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Password
be: Пароль

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Add new
be: Дадаць новага(ую)

en: n/a
be: [няма]

en: hours
be: гадзінаў

en: Host
be: Хост

en: Selected
be: Выбраны

en: Comment
be: Каментар

en: Start date
be: Дата пачатку

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Tracker
be: Сачыльнік

en: comments
be: каментары

en: Database name
be: Назва базы дадзеных

en: Port
be: Порт

en: - Select -
be: - Выбраць -
