Redmine synchronization (7.x-2.10-rc1) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Priority
cs: Priorita

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Project
cs: Projekt

en: Date
cs: Datum

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Password
cs: Heslo

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Add new
cs: Přidat nový

en: n/a
cs: není

en: hours
cs: hodiny

en: Host
cs: Hostitel

en: Selected
cs: Vybráno

en: Comment
cs: Komentář

en: Start date
cs: Datum začátku

en: Users
cs: Uživatelé

en: Tracker
cs: Sledování příspěvků

en: comments
cs: komentáře

en: Database name
cs: Název databáze

en: Clear
cs: Vymazat

en: Activity
cs: Aktivita

en: Hours
cs: Hodin

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: - Select -
cs: - Vyberte -
