Redmine synchronization (7.x-2.10-rc1) - en to el translation catalogue (30 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Subject
el: Θέμα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Date
el: Ημερομηνία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Category
el: Κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add new
el: Προσθήκη νέου

en: n/a
el: δ/υ

en: hours
el: ώρες

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Selected
el: Επιλεγμένο

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: Users
el: Χρήστες

en: Tracker
el: Ανιχνευτής

en: comments
el: σχόλια

en: Database name
el: Όνομα βάσης δεδομένων

en: Port
el: Θύρα

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Activity
el: Δραστηριότητα

en: Hours
el: Ώρες

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
