Redmine synchronization (7.x-2.10-rc1) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: n/a
km: គ្មាន

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Selected
km: បាន​ជ្រើស

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Tracker
km: កម្មវិធី​តាម​ដាន​

en: Database name
km: ឈ្មោះ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: Port
km: ច្រក

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
