Redmine synchronization (7.x-2.10-rc1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: n/a
or: ଆବଶ୍ୟକ ନୁହଁ
