Redmine synchronization (7.x-2.10-rc1) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Subject
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Priority
pl: Priorytet

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Project
pl: Projekt

en: Date
pl: Data

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Password
pl: Hasło

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Add new
pl: Dodaj nowe

en: Issue
pl: Zagadnienie

en: n/a
pl: n.d.

en: hours
pl: godziny

en: Selected
pl: Wybrany

en: Comment
pl: Komentarz

en: Start date
pl: Data początkowa

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Tracker
pl: Historia

en: comments
pl: komentarzy

en: Database name
pl: Nazwa bazy danych

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Activity
pl: Aktywność

en: Hours
pl: Godziny

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Synchronization
pl: Synchronizacja

en: - Select -
pl: - Wybierz -
