Redmine synchronization (7.x-2.10-rc1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Subject
si: කාරණය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Date
si: දිනය

en: Password
si: මුරපදය

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Database name
si: Database නම

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න
