Redmine synchronization (7.x-2.10-rc1) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Selected
sq: Zgjedhur

en: Comment
sq: Komenti

en: Users
sq: Përdorues

en: Tracker
sq: Gjurmues

en: comments
sq: komente

en: Database name
sq: Emri i bazës së të dhënave
