Redmine synchronization (7.x-2.10-rc2) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Homepage
az: Əsas səhifə

en: Date
az: Tarix

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Password
az: Parol

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Add new
az: Yenisin əlavə et

en: Modules
az: Modullar

en: n/a
az: yox

en: User
az: İstifadəçi

en: Files
az: Fayllar

en: Selected
az: Seçildi

en: Roles
az: Rollar

en: Comment
az: Şərh

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Tracker
az: İzləyici

en: comments
az: şərhlər

en: Database name
az: Verilənlər bazasının adı

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Forums
az: Forumlar

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Identifier
az: İdentifikator

en: - Select -
az: - Seçin -
