Redmine synchronization (7.x-2.10-rc2) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Status
br: Statud

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Homepage
br: Pajenn degemer

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù
