Redmine synchronization (7.x-2.10-rc2) - en to bs translation catalogue (25 entries)

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Priority
bs: Prioritet

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Project
bs: Projekt

en: Date
bs: Datum

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Password
bs: Lozinka

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Modules
bs: Moduli

en: User
bs: Korisnik

en: Selected
bs: Odabrano

en: Roles
bs: Uloge

en: Comment
bs: Komentar

en: Calendar
bs: Kalendar

en: Users
bs: Korisnici

en: Database name
bs: Naziv baze podataka

en: Activity
bs: Aktivnost

en: Forums
bs: Forumi

en: User name
bs: Korisničko ime
