Redmine synchronization (7.x-2.10-rc2) - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Homepage
eo: Hejmpaĝo

en: Date
eo: Dato

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Password
eo: Pasvorto

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Modules
eo: Moduloj

en: User
eo: Uzanto

en: Files
eo: Dosieroj

en: Host
eo: Gastiganto

en: Selected
eo: Elektita

en: Roles
eo: Roloj

en: Comment
eo: Komento

en: Users
eo: Uzantoj

en: Tracker
eo: Ŝanĝospurilo

en: Database name
eo: Datumbaza nomo

en: Forums
eo: Forumoj
