Redmine synchronization (7.x-2.10-rc2) - en to et translation catalogue (40 entries)

en: Status
et: Olek

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Public
et: Avalik

en: Priority
et: Tähtsus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Homepage
et: Veebileht

en: Project
et: Projekt

en: Date
et: Kuupäev

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Password
et: Parool

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Wiki
et: Viki

en: Add new
et: Lisa uus

en: Modules
et: Moodulid

en: n/a
et: puudub

en: User
et: Kasutaja

en: Files
et: Failid

en: hours
et: tundi

en: Selected
et: Valitud

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Calendar
et: Kalender

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: Users
et: Kasutajad

en: Tracker
et: Jälgija

en: comments
et: kommentaarid

en: Database name
et: Andmebaasi nimi

en: Clear
et: Tühjenda

en: Activity
et: Tegevus

en: Forums
et: Foorumid

en: User name
et: Kasutajanimi

en: News
et: Uudised

en: Identifier
et: Identifikaator

en: - Select -
et: - Vali -
