Redmine synchronization (7.x-2.10-rc2) - en to fi translation catalogue (45 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Subject
fi: Aihe

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Public
fi: Julkinen

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Homepage
fi: Kotisivu

en: Project
fi: Projekti

en: Date
fi: Päivämäärä

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Password
fi: Salasana

en: Category
fi: Kategoria

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Add new
fi: Lisää uusi

en: Modules
fi: Moduulit

en: Issue
fi: Numero

en: n/a
fi: ei mitään

en: User
fi: Käyttäjä

en: Files
fi: Tiedostot

en: hours
fi: tunnit

en: Host
fi: Isäntä

en: Selected
fi: Valittu

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Comment
fi: Kommentti

en: Calendar
fi: Kalenteri

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Tracker
fi: Seuranta

en: comments
fi: kommentit

en: Database name
fi: Tietokannan nimi

en: Port
fi: Portti

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Activity
fi: Aktiivisuus

en: Hours
fi: Tunnit

en: Forums
fi: Foorumit

en: Due date
fi: Eräpäivä

en: User name
fi: Käyttäjän nimi

en: Documents
fi: Dokumentit

en: Identifier
fi: Tunnistin

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Category ID
fi: Kategorian ID
