Redmine synchronization (7.x-2.10-rc2) - en to he translation catalogue (44 entries)

en: Status
he: מצב

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Public
he: ציבורי

en: Priority
he: עדיפות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Homepage
he: עמוד הבית

en: Project
he: פרוייקט

en: Date
he: תאריך

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Password
he: סיסמה

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Add new
he: הוספת חדש

en: Modules
he: רכיבים

en: n/a
he: -ללא-

en: User
he: משתמש

en: Files
he: קבצים

en: Host
he: שם שרת

en: Selected
he: עיצוב נבחר

en: Roles
he: תפקידים

en: Comment
he: תגובה

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: Users
he: חברי האתר

en: Tracker
he: מעקב

en: comments
he: תגובות

en: Database name
he: שם מסד הנתונים

en: Port
he: פורט

en: Clear
he: ניקוי

en: Activity
he: פעילות

en: Hours
he: שעות

en: Forums
he: פורומים

en: Due date
he: תאריך יעד

en: User name
he: שם משתמש

en: Documents
he: מסמכים

en: News
he: חדשות

en: Identifier
he: מזהה

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Category ID
he: מזהה סיווג
