Redmine synchronization (7.x-2.10-rc2) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Host
hy: Հոսթ

en: Selected
hy: ընտրված

en: Roles
hy: Դերեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: Database name
hy: Տվյալների բազայի անվանումը

en: Port
hy: Պորտ

en: Forums
hy: Ֆորումներ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
